SLUŽBY

 

Masáže

– Relaxační či sportovní masáže především švédskou technikou, ale i s prvky více exotických technik. Vybrat si můžete z částečných, celkových či aromatických masáží s éterickými oleji SALOOS. Zbavíme vás napětí a stresu a vaše svalstvo se za zvuků uklidňující hudby krásně uvolní.

Kineziotaping

  – Převratná regenerační a rehabilitační technika, jejíž hlavní předností je vedle okamžité účinnosti i rychlá aplikace. Šetrná metoda zvyšující ozdravné účinky a uvolnění masáží, uvolňuje svaly, stabilizuje klouby … Nalepením pružné pásky, která vydrží, až 3 týdny zajistíme dlouhodobou pomoc, která se ztratí pod oblečením jako náplast a sportovci s ní mohou na sportovištích udělat velkou parádu a vypadat profesionálně.

Koupele

 Uvolnění a prohřátí svalů v koupeli je ideální před masáží, ale též k provonění těla a zjemnění pokožky. Nabízíme koupele s aromatickými oleji, výluhem z květin či dubové kůry nebo tradičním rašelinným extraktem vyhlášeným svými  účinky pro třeboňské lázeňství.

Infrasauna 

– Saunování v infračervené kabině je nejen relaxační, ale též detoxikační proces, který je pro tělo přijatelnější než saunování v klasické finské sauně. Jedná se o terapii teplem i světlem. Teplo z infračerveného zářiče dosahuje oproti klasické sauně pouhých 50 – 60 ˚C a teplo se dostane nejen na povrch, ale až do hloubky tkáně (4 cm pod kůži). Celé tělo i svaly se více prohřejí. Tělo na teplo reaguje zvýšením tepové frekvence a více se potí. Pot vylučovaný při infrasaunování obsahuje více toxických a odpadních látek, takže dochází k detoxikaci.(V klasické sauně vylučována z 95-97% pouze voda). Intenzitu pocení silně ovlivňuje i pitný režim, který je velmi důležitý doplňovat i během samotného saunování. Zvýšení tělesné teploty způsobuje usmrcení škodlivých bakterií a virů v organismu a zvýšení TF zase trénuje kardiovaskulární systém. 

Kúra proti celulitidě a pro formování postavy

– Velmi žádaná ruční tlaková masáž s ozónovým zábalem. Jedná se o jedinečnou kůru (10+1 zdarma) s viditelnými výsledky. Tato technika zrychluje odtok toxinů, zlepšuje kvalitu pokožky, odstraňuje pomerančovou kůru na problematických partiích stehen, boků a lýtek…to vše bez jizev, modřin a jiných zásahů do vašeho těla. Kůra je optimalizována minimálně na délku 4 týdnů.!

Jednorázový rašelinový zábal

   – Forma přírodní tepelné terapie využívající nejkvalitnější rašeliny. Hygienický zábal je navržen tak, aby pomohl uvolnit svalové napětí, bojoval proti obezitě a celulitidě, prokrvil danou partii a pomohl od bolesti kloubů, zároveň ale zábal nezanechává žádné nečistoty na pokožce a je naprosto hygienický. Rašelinové polštářky jsou přikládány jako lokální terapie. Propustná strana zábalu produkuje po zahřátí rašelinovým nosičem tepla na pokožku účinné huminové kyseliny a peloidy. Nosič tepla zároveň udržuje teplotu zábalu po celou dobu aplikace.

Pozitivní účinky jsou zaznamenány i s léčbou artrózy a revmatických potíží.

Velmi vhodné pro prohřátí před masáží.!!!

Kontraindikace:

–          Akutní záněty močových cest

–          V těhotenství (zábal podél páteře)

–          Kardiologická onemocnění a těžké oběhové poruchy

–          Horečnaté stavy

–          Zánětlivá a jiná onemocnění kůže

–          Přecitlivělost na teplo

–          Otevřená poranění a krvácení

–          Otoky a alergie na huminové kyseliny

Parafín na ruce

Péče o pleť

Dornova metoda